Najlepsi z najlepszych

Forum Dla Wszystkich Moich Znajomych

Ogłoszenie

DJ Mysiek - " ja dalej działam i tworze"

#1 2006-12-13 20:37:28

Duży Miś

Administrator

4641646
Skąd: Krynki \ Białystok
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 682
Punktów :   
WWW

13.XII.2006 śRODA

Gorzej być nie mogło nie piłem żadniej gorzoły a ni nic wódko-podobnego, a oczy mnie piekły jak cholera, lekcje zajebiście nudne, nawet zdobyłem się do desperackiego czunu jakim było wyciągnięcie i czytanie książki o żadnych władzy prosiakach "folwark zwierzęcy" książka jakiegoś angola G. Orwel, aha na religii zjażyłem się że ta kobieta to czysta podnieta hahhaahha

Co dzisiaj się dowiedziałem:
- Paletka do tenisa, doskonale pasuje do głowy Łukasza
- Nie ważna jest wygrana, ale w sposób jaki się gra i się przegrywa [widowiskowo]
- Nauczyciel jest jak Wielki Brat nie ma go a wszystko widzi i słyszy.
- Zauważyłem że jednak w świecie da sie zniszczyć monotonie, uświadomiła mnie do tego p.Tofik .... a mianowicie piła dziś kawe nie jak zawsze ze swojego mistrzowskiego kubka Adasia Małysza, a z kartonowego małego i jednorazowego kubeczka

http://www.topmark.pl/fotos/44_0_1.jpg
coś w tym stylu kubeczek oryginalny za utografem miała

- Na polskim dowiedziałem sie ze moją nauczycielke rajcuje temat rosjan .... kuwa osztro!
- Kolejna religia żadnych nowości prucz tego że chciałem zabić moją katechetke nożyczkami fryzjerskimi, ale nie zrobiłem tego bo mam u niej chyba specjalne względy.
- Na Agielskim dowiedziałem się że jebnięte Kacapy (Ruscy) sprzedali Alaske dla Kanadyjczyków za grosze, a co sie później okazało na Alasce były duże złoża złota. hahahah


________________________________________________
Życie jest jak gówno na kole, raz na górze a raz na dole !

Offline

 

#2 2006-12-13 22:42:22

Frodo

Zajebisty (a)

9750868
Call me!
Skąd: Centrum Jajka
Zarejestrowany: 2006-12-11
Posty: 73
Punktów :   
WWW

Re: 13.XII.2006 śRODA

A ja przespałem kolejny dzień w szole:D Wniosek: Chodź do szkoły to sie wyśpisz!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spartaclan.pun.pl www.animenarutomanga.pun.pl www.dadexforum.pun.pl www.nwf.pun.pl www.motoklubkonin.pun.pl