Najlepsi z najlepszych

Forum Dla Wszystkich Moich Znajomych

Ogłoszenie

DJ Mysiek - " ja dalej działam i tworze"

#1 2007-01-04 23:13:15

Duży Miś

Administrator

4641646
Skąd: Krynki \ Białystok
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 682
Punktów :   
WWW

04.II.2007 CZWARTEK

Sorki że tak dawno tu nie zaglądałem i niedopisywałem pamiętnika ... ale były święta, sylwester, poprawki i odrobinke chorowałem. Tak więc Czwartek wsałem średniego zdrowia bo cos w środe zcieło mnie. Pierwsza lekcja P.P i zaległa klasówka .... dość szybko ją napisałem i jako pierwszy oddałem ... juz szczesliwy ze swojej inteligencji a tu syczy do mnie emcia mała i mówi że mam farta bo gdy wzieła moją kartke to z niej wyleciała ściąga... ufff a mogło być gorąco ... Angol jakoś dziwnie zmuła ... w-f także bez rzadnych nowości ale pod koniec był wypadek odchodząc od parapetu gdzie zagrzałem se miejsce plecakiem zachaczyłem o torbe Martusi i ... BUM ! soczek sie pobił i kolejny raz zalałem koleżance książki w I roku była to Mariolcia.... Nie chce źle a źle się dzieje ... Chemia zmuuuuła ....  Matematyka bez Tofika było cholernie nudno żucałem se kulkami z wisiorka w ludzi z tyłu za mną np. mariola, domcia, emilka i bodajże iguś. Polski ja pierdziu nie moge raz jest ciekawie a raz lipa... akurat dzis lipa to zamiast notowac narysowałem Daraszke w dresach nike hahahah... Fizyka miałem pisac klasówe z połową klasy ale kobita se odpuściła na jutro aha i głupi jestem... za uczciwy mogłem miec trójke bez pisania klasówki bo kobita sie pomyliła i zamiast tomkowi to mi wstawiła :] Francuski naprawde przeciętny nic ciekawego.... Łacina jak zawsze polewka ... sory łukasz ale znów z ciebie nie wiem czemu ale śmieszny jestes !!!


Czego ja przyszły ksiądz, wojskowy, lekarz, raper, dj, kucharz, garbarz itd. się dowiedział się tego dnia:
- Uczciwość na prawde nie zawsze popłaca.
- Przynosze pecha czasami
- Smrodek dalej sie nie myje jesuuu za jakie grzechy !
- Nowa kobitka z matmy ma fajne cycki
- Krystian ma plany zostać Tranwajarzem
- Ł.Ł jest strasznie śmieszny .... akcja kibelek


________________________________________________
Życie jest jak gówno na kole, raz na górze a raz na dole !

Offline

 

#2 2007-02-15 20:29:49

like_rose

Zajebiaszczy Człek

Zarejestrowany: 2006-12-15
Posty: 507
Punktów :   

Re: 04.II.2007 CZWARTEK

A co to za akcja kibelek? bo nie łapie, moze wiem o co chodzi ale poprostu nie kojarze


Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela...

Offline

 

#3 2007-02-20 22:59:09

Duży Miś

Administrator

4641646
Skąd: Krynki \ Białystok
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 682
Punktów :   
WWW

Re: 04.II.2007 CZWARTEK

madziu jak możesz nie kojarzyć wszyscy z naszej grupy wiedzą ocb: dla przypomnienia chodzi o stresy przed łaciną i jej wyładowanie w kibelku (sranie przed, w trakcie i po łacinie) co oczywista łukaszu to tylko takie przemyślenia nie nabijam sie z ciebie teraz


________________________________________________
Życie jest jak gówno na kole, raz na górze a raz na dole !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elitserien.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl www.wrzesniowki2009.pun.pl www.gesz.pun.pl www.klasacpolitechnika.pun.pl