Najlepsi z najlepszych

Forum Dla Wszystkich Moich Znajomych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

DJ Mysiek - " ja dalej działam i tworze"

#1 2006-12-15 15:30:05

Duży Miś

Administrator

4641646
Skąd: Krynki \ Białystok
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 682
Punktów :   
WWW

15.XII.06 PIĄTEK

Zajebisty Dzionek jak zreszta karzdy piątek wstaje 6.30 z uśmiechem na mordzie z jedną myślą mało lekcji i weekendzik imprezki, więcej sex-u, picie.  Stoje kurna na przystanku i czekam na jebaną 18-stke która wiecznie się spóźnia, przepóściłem chyba z dwie pełne 9-ki i z dwie 7-ki. Kurna a jak zimno było, jeszcze mnie noga bolała bo ktoś kurwa mać chyba przez sen lunatykował franek lub siwy i upuścił mydło i nie podniusł .... a ja wiecie głupi i ślepy na nie stęp i noga w ściane jep.  Tak co w szkole, ledwo zdążyłem się przebrać ... razem z izusią, amirką i edytką poczłepaliśmy do sali fizycznej na jebaną fizyke u smrodka i się zaczełoo zajebiście :



Czego się dzisiaj ja żądny wiedzy dowiedział:
- "nastaw sie na odbiór" - to znaczy prosze słuchać!!
- KP to jest skrót od Kapujecie Pojoby
- Niezła sielanka na lekcji u Żelowego Najki niemalże cała klasa dwóje z klasówy kilka 3 i jedna 4 MINI DODA z MĘTNEJ.
- Na geografi niczego takiego ciekawego się nie dowiedział, lipa
- Nie umiem grać w ping-ponga ale improwizacja nawet wychodzi.
- Doma, Zuzu i Madzik są Żarłoczkami Hamburgerowymi, aha i Z. i M. zawsze śmiecom jak jedzom !!!
- Polski od był się bez zbędnych krzyków Derka o naszym wrodzonym idiotyźmie i lenistwie.
- Aha bohaterowie Romantyzmu byli pojebani przykłąd.... ostatnio mamy Kordiana..... 15 letni chłop, zapewne bogaty dzieciak z bogatej rodziny szlacheckiej, nawet kurwa jak nie ma rodziców a ktoś inny go wychowuje to jebie mnie to... ale kórwa tak zakochujue sie w 18 Laurze która go traktuje jak gówniarza, jego best frend robi se harakiri ... Kordian łapie doła myśli że czas se wsadzić kose w serce bo świat jest do dupy ... ale to kórwa nie jest powód by umierać do uja Znalazł by se inną dupe a przyjaciela pierdolić jego sprawa co zrobił... rozumiem jezeli zrobił to znaszego powodu... ale tak nie było bo niby za co sie ten jego kumpel wkurwił.... Jak rozumiem bo nie mam zamiaru czytac tej książki to koles jednak popełnił samobója... no i dobrze jednego debila mniej. SŁOWACKI, MICKIEWICZ pierdolić waszych bohaterów romatycznych co se życie odbierają. I jak tu być normalnym jak w szkołach karzą takie gówna czytać o samobójcach !!!


________________________________________________
Życie jest jak gówno na kole, raz na górze a raz na dole !

Offline

 

#2 2006-12-15 15:49:24

like_rose

Zajebiaszczy Człek

Zarejestrowany: 2006-12-15
Posty: 507
Punktów :   

Re: 15.XII.06 PIĄTEK

Przepraszam... jush nie bede smiecic ;pp to byl tylko czysty przypadek...


Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela...

Offline

 

#3 2006-12-17 11:05:58

smerfetka

P.O średniak

Zarejestrowany: 2006-12-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: 15.XII.06 PIĄTEK

a o mnie to nic nie napisz nigdzie:(

Offline

 

#4 2006-12-17 13:22:39

like_rose

Zajebiaszczy Człek

Zarejestrowany: 2006-12-15
Posty: 507
Punktów :   

Re: 15.XII.06 PIĄTEK

To zacznij jesc tak jak my hehe w sumie to nie polecam, pozniej mama narzeka ze wracam do domu jak z przedszkola i ze znow jakos duzo prania hi hi hi


Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela...

Offline

 

#5 2006-12-17 15:34:52

Duży Miś

Administrator

4641646
Skąd: Krynki \ Białystok
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 682
Punktów :   
WWW

Re: 15.XII.06 PIĄTEK

Przyjdzie czs to się nauczysz szamać jak trzeba hahaha


________________________________________________
Życie jest jak gówno na kole, raz na górze a raz na dole !

Offline

 

#6 2006-12-17 23:02:14

martaa

Zajebiaszczy Człek

Zarejestrowany: 2006-12-11
Posty: 436
Punktów :   

Re: 15.XII.06 PIĄTEK

"za rok moze dwa...." madzia brudasek smerf gapa;P


~Szczęśliwa Miłość Będzie Trwać Wiecznie...~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samp-forum.pun.pl www.heroes3.pun.pl www.19ciezkowice64.pun.pl www.soltantosandecja.pun.pl www.ftstory.pun.pl