Najlepsi z najlepszych

Forum Dla Wszystkich Moich Znajomych

Ogłoszenie

DJ Mysiek - " ja dalej działam i tworze"

#1 2007-02-20 23:21:06

Duży Miś

Administrator

4641646
Skąd: Krynki \ Białystok
Zarejestrowany: 2006-12-10
Posty: 682
Punktów :   
WWW

20.II.2007 Wtorek

Kolejna długa przerwa w pamiętniku ... z tego powodu z ogromnym żalem i boleścią w sercu przepraszam was. Ale jak sami wiecie przez pewien okres nasze forum nie działało (problemy z serwerem), ale głowy do góry jesteśmy z powrotem. Wtorek po nieprzespanej nocy (3 godziny snu) piąta rano pobudka biologia nauka kontynuować czas... po 4 kawach oczęta aż z orbit wybijają piłem choć nie lubię , ale sen wstrzymują dłuższe zakuwanie. Wstałem, się u czyłęm i do szkoły się potem dostałem ... a co w szkole ZMUŁA JAK CHOLERA Ale powiem wam o jednej sprawie co mnie ogromnie zadziwiła ... gdyż bo ponieważ Sylwia się w szkole pojawiła, cała klasa aż entuzjazmem z tego powodu paliła

Czego się w tym dniu ja dowiedziałem, w dniu tym raczej niczego ... ale w trakcie niebycia trosze:

- Istnieje taka choroba co dopada kiedy chce i na ile chce np. co dwa tygodnie, co miesiąc lub co dwa ... jest to choroba zwana lenistwem (Sylwuś żadko cię widujemy)
- Łukasz Ł. nie był chory na oskrzela lecz na skrzela.


http://img265.imageshack.us/img265/43/parufywf5.jpg
bez skojarzeń ... ostra fota otrzęsiny 2006


________________________________________________
Życie jest jak gówno na kole, raz na górze a raz na dole !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poswiecka.pun.pl www.darkdragonl2w.pun.pl www.combat-forum.pun.pl www.tibia-cheats.pun.pl www.uefa.pun.pl